KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6445244
*
nr 644 5244
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Etsning, Lena Cronqvist (f. 1938), 9/50, 25x23
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 juni 2010
kl 17:12:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/6 14:56:46
1
950 kr
7/6 15:26:21
2
1.000 kr
7/6 16:40:15
1
1.200 kr
7/6 17:02:45
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Lena Cronqvist
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Lena Cronqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lena cronqvist svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
*
Lena Cronqvist
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Lena Cronqvist
nr 644 5244
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Etsning, Lena Cronqvist (f. 1938), 9/50, 25x23
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 juni 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/6 14:56:46 | 1 | 950 kr |
7/6 15:26:21 | 2 | 1.000 kr |
7/6 16:40:15 | 1 | 1.200 kr |
7/6 17:02:45 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Lena Cronqvist
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Lena Cronqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lena cronqvist svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57